Mlčoch Reality s.r.o. přináší osobní a profesionální přístup ke každému klientovi. Vítejte v realitní kanceláři, která se stane vaší druhou rodinou!

Nabízíme více než jen prodej nemovitostí. Nabízíme profesionální a odbornou službu, která se zaměřuje na preciznost, přesnost a právní správnost. Zakládáme si na našem etickém kodexu. Součástí našeho týmu jsou profesionálové: stavební inženýr, advokátní kancelář, fotograf, grafička, designérka, kameraman a pilot dronu; díky tomu máme vždy špičkové fotografie, video a 3D virtuální prohlídky, záběry z dronu, fotostaging a mnoho dalšího. Inzerujeme na všech významných realitních serverech, sociálních sítích, YouTube kanálu, tiskovinách a billboardech.

Prodáváme byty, domy, chaty a pozemky a pro každou nemovitost volíme vždy tu nejvhodnější prodejní strategii, díky čemuž dosahujeme nejlepší cenové nabídky na trhu. Neprodáváme první, ale té nejlepší nabídce

Můžete se těšit na transparentní a férový proces, který vás přivede k tomu nejlepšímu vysněnému bydlení nebo úspěšnému prodeji nemovitosti. A protože jsme dogfriendly a babyfriendly kancelář, vítejte i se svými čtyřnohými i dvounohými miláčky.

5 důvodů proč spolupracovat s námi:

  1. Úspora času: Ušetřete svůj čas tím, že nám svěříte veškeré starosti spojené s doplňkovými službami kolem nemovitosti.

  2. Spolehlivost: Spolupracujeme pouze s ověřenými dodavateli, abychom Vám zajistili co nejkvalitnější služby na trhu.

  3. Flexibilita: Nabízíme širokou škálu služeb, které si můžete vybrat podle svých potřeb a požadavků.

  4. Odbornost: Tým našich specialistů jsou připraveny poskytnout Vám odborné rady a doporučení v oblasti nemovitostí.

  5. Individuální přístup: Cena za Kompletní balíček zprostředkování doplňkových služeb je stanovena dle dohody s dodavatelem, což zaručuje, že dostanete nejlepší možnou nabídku.


Jsme partnerem sítě JUSTOJUSTO

Náš tým