Mlčoch Reality s.r.o. přináší osobní a profesionální přístup ke každému klientovi. Vítejte v realitní kanceláři, která se stane vaší druhou rodinou! přináší osobní a profesionální přístup ke každému klientovi. Jsme tu pro vás, abychom vám pomohli najít ten nejlepší domov pro vaši rodinu, zatímco vy se můžete soustředit na to, co je pro vás opravdu důležité.

Nabízíme více než jen prodej nemovitostí; nabízíme profesionální a odbornou službu, který se zaměřuje na preciznost, přesnost a právní správnost. Zakládáme si na našem etickém kodexu. Součástí našeho týmu jsou profesionálové: stavební inženýr, advokátní kancelář, fotograf, grafička, designérka, kameraman a pilot dronu; díky tomu máme vždy špičkové fotografie, video a 3D virtuální prohlídky, záběry z dronu, fotostaging a mnoho dalšího. Inzerujeme na všech významných realitních serverech, sociálních sítích, YouTube kanálu, tiskovinách a billboardech.

Prodáváme byty, domy, chaty a pozemky a pro každou nemovitost volíme vždy tu nejvhodnější prodejní strategii, díky čemuž dosahujeme nejlepší cenové nabídky na trhu. Neprodáváme první, ale té nejlepší nabídce

Můžete se těšit na transparentní a férový proces, který vás přivede k tomu nejlepšímu vysněnému bydlení nebo úspěšnému prodeji nemovitosti. A protože jsme dogfriendly a babyfriendly kancelář, vítejte i se svými čtyřnohými i dvounohými miláčky.

Navštivte naši realitní kancelář Mlčoch Reality s.r.o. ještě dnes. Těšíme se na setkání s vámi a naše spolupráce bude znamenat začátek dlouhotrvajícího přátelství mezi vaší rodinou a námi. Společně uděláme váš sen o perfektním domovu skutečností.

5 důvodů proč spolupracovat s námi:

  1. Úspora času: Ušetřete svůj čas tím, že nám svěříte veškeré starosti spojené s doplňkovými službami kolem nemovitosti.

  2. Spolehlivost: Spolupracujeme pouze s ověřenými dodavateli, abychom Vám zajistili co nejkvalitnější služby na trhu.

  3. Flexibilita: Nabízíme širokou škálu služeb, které si můžete vybrat podle svých potřeb a požadavků.

  4. Odbornost: Tým našich specialistů jsou připraveny poskytnout Vám odborné rady a doporučení v oblasti nemovitostí.

  5. Individuální přístup: Cena za Kompletní balíček zprostředkování doplňkových služeb je stanovena dle dohody s dodavatelem, což zaručuje, že dostanete nejlepší možnou nabídku.


Jsme partnerem sítě JUSTOJUSTO

Náš tým